Doplňkové služby

Nabízejí možnost si vyzkoušet samostatně služby, které jsou jinak součástí našich programů a autodetailingu. Máte zájem o ochranu oken, rozleštění světlometů?

Doplňkové služby zahrnují všechny postupy, které se nevejdou mezi základní procesy a jsou vždy něco trochu navíc. Většina těchto doplňkových služeb spadá pod detailing a jsou I zde aplikovány do individuálních programů.

Například se jedná o speciální ochranu oken. Tato ochrana se aplikuje na vnější stranu oken. Někdy se této ochraně říká “tekuté stěrače” nebo také “rain off”. Z těchto názvů již něco vyplývá. Jedná se o přípravek, který je tedy aplikovaný na skle, nejen na tom čelním, ale dle domluvy I na všechna ostatní skla vozu. Je to neviditelná vrstva, která vemi silně odpuzuje vodu. A tak opravdu za určitých podmínek opravdu stěrače nepoužijete. A sklo se o dost méně špiní. Tato věc velmi dobře přispívá k bezpečnosti za volantem.

Další je například rozleštění světlometů. Plastové kryty(polykarbonátové) velmi často vlivem používání matovatí a tím světlo nemá dostatečný tok. Po tomto procesu se navrací původní síla světla a tak vemi silně přispívá k bezpečnosti provozu.

Ochrana kol. Využíváme buť základní zavoskování ráfků nebo I speciální vrsvy keramické ochrany, podobné těm na lak vozu. Kola se pak méně špíní a zároveň jdou lépe umýt a udržovat čisté.

Silná impregnace pneumatik nebo plastových částí vozu(nelakovaných)

Proč využít právě ruční mytí a detailing v clean&style?

Osobní přístup

Každé auto má vlastní charakter, stejně jako jeho majitel. Proto jsme flexibilní a vždy nabízíme individuální přístup ke každému zákazníkovi. Máme znalosti a zkušenosti, proto vám rádi odpovíme na jakoukoli vaší otázku.

Profesionalita

V clean&style si zákládáme na tom, že jdeme s dobou, sledujeme novinky v oboru a používáme špičkovou technologii. Jsme profesionálové, spolupracujeme s velkými jmény v oboru ručního mytí a neustále inovujeme.

Životní styl

clean&style je náš příběh. Věřili jsme, že naši profesionalitu a dlouholetý vztah k autům zákazníci ocení. A to se nám potvrdilo. Za auty vidíme mnohem více než jen účetní položky. Auta jsou totiž pro nás životním stylem.