Detailing na míru

Komplexní péče pro vaše auto. Služba tvořená pro nejnáročnější zákazníky, kteří vyžadují individuální péči a ruční mytí bez kompromisů. Clean&style detailing to zajistí.

Detailing jak už sám název napovídá je velmi pečlivá péče. Zahrnuje spousty postupů a aplikací přípravků z předešlých programů, ale je velmi individuální a je tvořen pro zákazníky, kteří chtějí něco jiného, něco co je více. Více je už v začátcích, protože je zde kladen důraz na požadavky zákazníka, na jeho představu o výsledku a také cenové možnosti.

V program detailing je postup následovný: Zákazník nás kontaktuje, po telefonickém rozhovoru a představení základních parametrů se sjedná osobní schůzka, ideálně u nás na pobočce. Možné je však domluvit I návštěvu u klienta. Zde si vyslechneme klienta, snažíme se pochopit, jaký problém konkrétně řeší, následně zkontrolujeme stav vozu (lak, jeho poškození, případně například stav interiéru, kožených sedaček, stav jejich poškození, ochrany nebo znečištění látkového interiéru, případná možnost tepování atd.) a na toto navrhnout co nejefektivnější řešení. Zde se opravdu hledá kompromis, kdy chceme, aby se vyhovělo klientovým požadavkům a zároveň i splnili finanční nároky. Určitě předem neopojíme dotazy na způsob běžného ošetřování vozu, od mytí karoserie až po čištění interiéru. Je to zvlášť důležité, protože je třeba zachovat nějaké podmínky, za kterých bude mít tato velice časově náročná práce smysl. Po přesném seznámení se tedy navrhne postup prací, časová náročnost, termín vyzvednutí a cenová kalkulace. Následně proběhne kompletní práce a vůz se ve stanoveném termínu předá klientovi. Ten se důkladně seznámí s výsledkem prací. Vše se detailně projde, ukáže se, jakým způsobem bylo co prováděno. Následně je zákazník seznámen s neméně důležitou věcí a to je péče a podmínky za jakých tento stav vozu vydrží co možná nejdéle.
Detaling je velmi specifická věc. Na první pohled velmi nedostupná a dost možná pro spoustu lidí zbytečná, protože si myslí, že jejich vůz takovou péči nepotřebuje, že cena jejich vozu neni například v řádech milionů. Není tomu tak, I vozy v řádech například desetitisíců mohou tuto službu využít, auto tímto procesem na ceně nabývá. A tato investice se vrací. Při správné údržbě vůz tak rychle “nestárne”, pohledově se neopotřebovává. Zároveň je jeho údržba o něco jednodušší a také se vůz méně znečišťuje, než když ošetřený není. To platí nejen o exteriéru, tedy hlavně laku, ale i o interiéru, například kožené sedačky.

Proč využít právě ruční mytí a detailing v clean&style?

Osobní přístup

Každé auto má vlastní charakter, stejně jako jeho majitel. Proto jsme flexibilní a vždy nabízíme individuální přístup ke každému zákazníkovi. Máme znalosti a zkušenosti, proto vám rádi odpovíme na jakoukoli vaší otázku.

Profesionalita

V clean&style si zákládáme na tom, že jdeme s dobou, sledujeme novinky v oboru a používáme špičkovou technologii. Jsme profesionálové, spolupracujeme s velkými jmény v oboru ručního mytí a neustále inovujeme.

Životní styl

clean&style je náš příběh. Věřili jsme, že naši profesionalitu a dlouholetý vztah k autům zákazníci ocení. A to se nám potvrdilo. Za auty vidíme mnohem více než jen účetní položky. Auta jsou totiž pro nás životním stylem.